Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 11/28/2012 Unique Style – jedinečnost ztělesněná stylem!

Rádi Vám přinášíme jedinečné služby z oblasti péče o nehty. Společnost Unique Style byla založena v roce 2010 Mistrem Ruska v Modeláži nehtů Sergeyem Lavrukhinym a Veronikou Vitkovskou. Naše společnost se věnuje třem velkým oblastem nehtových služeb. Jsou to:

  • salon krásy a nehtové studio;
  • školicí středisko na modeláž a design nehtů;
  • výhradní zastoupení a prodej profesionálních materiálů na modeláž, design nehtů a prodlužování řas.

Salon je zaměřen na nadstandardní servis a individuální péči o zákazníka. V našem salonu věnujeme nejvíce pozornosti profesionalitě a úrovni, na které služby provádíme. Rádi Vám nabízíme širokou škálu služeb v oblasti modeláže a designu nehtů, manikúry, pedikúry, prodlužování řas metodou řasa na řasu. Kromě standardních služeb nabízíme v sekci VIP služby nadstandardní, které provádí Mistr Ruska v Modeláži nehtů Sergey Lavrukhin – dopřejte si skutečný luxus!

Dalším směrem je školicí středisko Unique Style Nail Art School pod vedením Sergeye Lavrukhina – mezinárodního školitele, člena poroty mezinárodních Mistrovských soutěží v modeláži nehtů. Pořádáme odborné školení a kurzy pro nové i stávající nehtové designérky, které chtějí rozšířit své služby ve studiu nebo si chtějí zvýšit kvalifikaci. Všichni naši školitelé jsou cetrifikováni, mají dlouholetou praxi v oboru, zúčastňují se nejrůznějších mezinárodních soutěží a rádi se stále zdokonalují. Absolventi našich kurzů se také zúčastňují profesionálních nehtových soutěží a umisťují se na vítězných místech.

Úžasným výsledkům pomáhají profesionální materiály, se kterými se pracuje v našem školicím centru a salonu, a které zároveň distribuujeme na území České republiky a Slovenské republiky.

První profesionální značkou, se kterou jsme začali spolupracovat od roku 2009 je značka KODI professional, která nabízí velmi široký sortiment materiálů, zejména akrylů a barevných akrylů nové generace! V roce 2011 nám nabídli výhradní zastoupení velice populární americké značky Hand & Nail Harmony, která kromě profesionálních a velice kvalitních materiálů pro práci v salonu nabízí řadu soutěžních materiálů, což svědčí o skutečně vysoké úrovni produktů dané značky. Na konci roku 2011 jsme získali výhradní zastoupení značky Dolce Vita, která se zaměřuje na produkty spojené s prodlužováním umělých řas a nabízí dnes nejširší sortiment řas a nejkvalitnější hypoalergenní lepidla na řasy. Naše firma spolupracuje jedině s profesionálními značkami, které nabízejí ověřené kvalitní produkty. S profesionálními materiály poskytujeme profesionální služby!

Pod naši společností Unique Style se sdružují nejlepší světoví nehtoví designéři, aby ve spojení s profesionálními výrobci KODI professional a Hand & Nail Harmony udávali módní trendy, které pak inspirují celý svět!

Salon a školicí středisko najdete v krásném a klidném prostředí v ulici Ostrovského 36b kousek od Anděla.