Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 08/22/2012 Třpytivá zimní atmosféra

Modeláz nehtu ve tvaru Stilet – Stiletto nehty, kamínky SwarovskiStejne jako sníh v mesícním zárení se trpytí kamínky Swarovski na stiletto nehtech od mistra Ruska v modelázi nehtu a certifikovaného školitele znacky KODI professional Sergeye Lavrukhina. Tentokrát vytvoril variantu designu, který jsme uverejnili i s postupem v minulém císle PROFI NEHTU. Elegantní stiletto nehty celé ozdobil duhovými kamínky Swarovski ruzných velikostí.

Na rozdíl od predcházejícího designu však kamínky nevystupují nad úroven nehtového luzka, ale jsou s ním presne zarovnané. Jak se to Segeyovi povedlo? To vám prozradí v následujícím postupu.

 


Postup

Vymodelujeme tenkou podlozku pruhledným akrylem a nehtové luzko kamuflázním akrylem

Sergey pripravil nehty k modelázi: vydezinfikoval svoje a klientciny ruce a provedl suchou manikúru. Jemnejším pilníkem Machaon (hrubost 180/180) zmatnil nehtovou ploténku, odvlhcil ji a odmastil prípravkem Nail Fresher. Nastavil po dvou slepené šablony stiletto znacky KODI Professional. Pruhledným akrylem KODI Clear vymodeloval tenký podklad, pak odstranil šablony a podklad spincoval. Pak na nehtovou ploténku aplikoval bezkyselinový prípravek Ultrabond znacky KODI Professional a broskvovým kamuflázním akrylem Peach prodlouzil nehtové luzko ve tvaru V.


Odstínujeme celý volný okraj barevným akrylem KODI s holografickými glitry

Pruhledný volný okraj Sergey potáhnul barevným akrylem se stríbrnými glitry c. G-20. „Celá špicka sice bude polepena kamínky, ale protoze nehty by mely vypadat dobre i zespodu, rozhodl jsem se vystínovat volný okraj stríbrným akrylem, který bude prosvítat," vysvetlil.

 

 


Vymodelujeme nehty ve tvaru Stilet pruhledným akrylem a vypilujeme. Vypilujeme schudek pro aplikaci kamínku

Pruhledným akrylem KODI Clear vymodeloval nehty ve tvaru stilett. Nechal je zaschnout a ješte jednou je spincoval. Následne vypiloval nehty do pozadovaného tvaru. Aby kamínky nevycnívaly nad celým nehtem a nezadrhávaly, Sergey bruskou velice opatrne ztencil volný okraj nehtu. Vybrousil v podstate takový schudek, do kterého nalepil menavé kamínky Swarovski.

 


Na QF2 finish gel aplikujeme holigrafické kamínky Swarovski

Celý volný okraj nehtu Sergey polepil duhovými kamínky Swarovski ruzných velikostí v celkovém poctu kolem 300 ks na kazdý nehet! Blíz k lince úsmevu dával kamínky c. 5 a strídave je zmenšoval na c. 4 a c. 3. Kamínky aplikoval na QF2 Finish gel KODI Professional, který pak nechal vytvrdit v UV lampe 3 minuty. Pak na kutikulu nanesl olejícek.

 


Pripravila: Mgr. Veronika Vitkovskaya

Nail art a postup: Sergey Lavrukhin

Foto: Unique Style s.r.o.