Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 05/31/2012 Školení Unique Style

 

Školení – kurzyVítáme Vás na stránkách našeho Mezinárodního školicího centra Unique Style pod vedením Mistra Ruska v modeláži nehtů Lavrukhina Sergeye.

V našem školicím centru věnujeme nejvíce pozornosti úrovni, na které školení probíhají. Všichni naši školitelé jsou cetrifikováni, mají dlouholetou praxi v oboru, zúčastňují se nejrůznějších mezinárodních soutěží a rádi se stále zdokonalují. Absolventi našich kurzů se také zúčastňují profesionálních nehtových soutěží a umisťují se na vítězných místech. Úžasným výsledkům pomáhají profesionální materiály, se kterými se pracuje v našem školicím centru.

Pořádáme odborné školení a kurzy pro nové i stávající nehtové designérky, které chtějí rozšířit své služby ve studiu nebo si chtějí zvýšit kvalifikaci. Kurzy jsou zaměřeny na modeláž nehtů Akrylovou technikou, Gelovou technikou, Nail Art, ruční malbu, One Stroke a Akvarel. Všechny techniky jsou rozděleny do několika úrovní obtížnosti. Kromě toho pořádáme kurzy Manikúry, Pedikúry a Prodloužení umělých řas.

Školení – kurzyNa konci kurzů každý účastník dostane diplom o absolvování kurzu a slevu 5% na profesionální materiály KODI professional a Hand & Nail Hormony. Diplomy jsou opatřeny razítkem školicího centra Unique Style, podpisem ředitele centra a školitele, unikátním identifikačním kódem účastníka kurzu a holografickým štítkem s nápisem KODI professional.

Hlavním cílem našich školení je naučit! Naučit tak, abyste dokázali udělat stejně hezké nehty jako naše školitelé. Výuka je individuální, počet lidí je maximálně 6. Na některé Nail Art kurzy se připouští do 8 lidí. Školicí prostory jsou vybaveny vším potřebným pro pořádání odborných kurzů na vysoce profesionální úrovni.

Do našeho školicího centra se přihlašují nehtové designéry z celého světa! Nejčastěji nás navštěvují hosty z Itálie, Španělska, Slovenska, Německa, Srbska a Polska. Často také pořádáme školení mimo ČR, nejčastěji v Rusku, Itálii, Španělsku, Německu a Francii.

Těšíme se na Vás v našem školicím centru!

Školení – kurzy