Prosím, vyčkejte. . .
 

Skleněný pilník na manikúru

Kód: PL- 1,2,3,4,5


[Contact us for a price]

1 - ks
 

Vyberte si délku pilníku – 90 mm, 150 mm, 115 mm, 125 mm a 135 mm. V nejrůznějších barevných provedeních.

Vyberte si délku pilníku – 90 mm, 150 mm, 115 mm, 125 mm a 135 mm. V nejrůznějších barevných provedeních.

Pilník je vyroben ze skla a má nerovný povrch. Díky kombinaci fyzických, hygienických a spotřebitelských vlastností je skleněná pilník nejlepším výrobkem na trhu pilníků. Povrch skla je rovnoměrně hrubá, bez vrubů a jamek. Kvalitní brousicí povrch zaručuje výborné abrazivní vlastnosti při poměrně hladkém povrchu. Pro zvýšení mechanické tvrdosti a zajištění skoro neomezené doby použitá se pilník podrobuje speciálnímu kalení.

Použití

Skleněný pilník slouží pro tvarování přírodních a umělých nehtů. Během opilování umělých nehtů doporučujeme občas pilník namočit. Kromě péče o nehty se dá tento pilník použit k odstraňování ztvrdlé kůžičky.

Hygiena

Díky materiálu tento druh pilníků se pokládá za ideální z hlediska hygienického. Sklo není pórovité jako například u papírových pilníků, takže je vyloučeno nasávání vody spolu s bakteriemi nebo plísněmi. Sklo nepodléhá korozi. Pilník se snadno dezinfikuje běžnými prostředky, dá se vyvařit nebo sterilizovat v speciálních sterilizátorech. To je důležité při profesionálním použití, protože díky sterilizaci se omezuje přenos infekce mezi klienty.