Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 08/21/2012 Sametové nehty

Sametové nehty

Druh školení: zdobení nehtů
Druh materiálů: samet, kašmír, ruční malba, barevné gely, gely laky
Značka materiálů: KODI professional, VELENA flockaider
Stupeň obtížnosti: začátečníci, pokročilí, soutěžící
Praxe: na tipech
Vezměte s sebou: štětce na ruční malbu různých velikostí a tvarů, tečkovač.

Luxus sametu, po kterém vždy toužili králové, je dnes ve Vašich rukou! Poprvé na trhu zásadně nová, patentovaná technologie zdobení nehtů Flockaider. Nástroj na vytvoření sametového efektu na nehtech. Rychle, jednoduše, spolehlivě, bezpečně...

Sametové nehtyMateriál pro nanášení sametového povrchu se nazývá flock (kašmír, samet) – množství nakrájených vláken různého původu (vlna, bavlna, polyamid, viskóza, akryl atd.) Vlákna se liší délkou, tloušťkou a odstínem, což umožňuje vytváření nejrůznějších designů. Pro nanášení flocku na nehty se používá speciálně rozpracovaný nástroj flockaider. Princip fungování flockaideru spočívá v orientování polarizovaných vláken působením elektrostatického pole, ve kterém se pohybují, a jejich následné přilepení na připravený povrch. Takže vlákna se postaví těsně vedle sebe na nehet, čímž se vytvoří sametový povrch.

Pomocí dané technologie se dá udělat celoplošně sametové nehty různých odstínů a také nejrůznější designy: floristické, abstraktní atd. Designy se kombinují s technikou ruční malby. Tyto designy, materiály a nuance nanášení sametu se budou probírat na novém kurzu Sametové nehty.

Další práce našich školitelů…