Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 08/22/2012 Modeláž nehtů (akryl/gel)

Modeláz nehtu (akryl/gel)Mezi nejpopulárnejší zpusoby modeláze umelých nehtu patrí akrylová a gelová metody. Jednotlivé metody se od sebe liší jenom pouzívaným materiálem, ale ve výsledku nehty vypadají stejne a napodobují prírodní nehty. Gel a akryl se pouzívá pro modeláz nejruznejších tvaru nehtu, napríklad hranatých nebo oválných nehtu, nehtu ve tvaru Stilet, Edge, Pipe atd. Zdobení nehtu se také muze provádet bud akrylem nebo gelem.

Modeláz gelových nehtu se provádí UV gelem, který se vytvrzuje v UV lampe. Behem polymerizaci v UV lampe nekteré gely mohou jemne pálit. Gelové nehty pusobí prirozene, mají velice dobrou prilnavost. Gel je velmi pruzný materiál. Pokrocilejší gely se vytvrzují v LED lampe, pritom cas vytvrzení se znacne zkracuje: z 1 min. na 10 vterin, ze 2 min. na 20 vterin a ze 3 min. na 30 vterin.

Modeláz akrylových nehtu se provádí smesí akrylového prášku a speciální tekutiny – monomeru. Na rozdíl od gelu akryl schne na vzduchu. Materiál je pri modelázi jemne cítit. Akryl jako materiál je tvrdší nez gel, takze se hodí pro klientky, které vykonávají nárocnejší rucní práci, je vhodnejší pro vetší zátez rukou. Akrylové nehty vzhledove pusobí prirozene, zarucují velkou trvanlivost a lesk. Krome toho akrylová technika umoznuje plastické 3D zdobení: díky obrovské škále barevných akrylu a akrylu s glitry se dá vymodelovat prostorové kvety, listy a další elementy designu. Designy muzete prohlédnout v naši galerii.

Traduje se, ze akryl jako materiál je škodlivejší pro prírodní nehty nez gel. Tomu tak není jelikoz chemicky gely a akryly – to je to samé.

Modeláz akrylových a gelových nehtu se provádí na tipy nebo na šablony, modeláz nehtu na šablony však je mnohem profesionálnejší jelikoz nehty jsou pak pevnejší, „monolitnejší". Pomocí šablonek se dá provést modeláz na jakékoliv nehty, také na okousané a nejakým zpusobem poškozené. Na šablonky muzete vymodelovat jakýkoliv tvar nehtu, coz mnohem rozširuje moznosti nehtových designéru.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Zpevnení prírodních nehtu BIO gelem

Zpevnení prírodních nehtu BIO gelemMetoda zpevnení prírodních nehtu je velice populární. Pomocí mekkých kaucukových BIO gelu lze vytvorit velmi tenké, prirozené a presto velice odolné umelé nehty, pouzívá se predevším pro zpevnení vlastních nehtu ale také pro modeláz kratších umelých nehtu.

BIO gely se dá odstranit pomocí speciální tekutiny, takze behem odstranení nehtu nedochází k nadbytecnému poškození prírodní nehtové ploténky pilováním.

Mekké kaucukové BIO gely jsou vhodné zejména pro profese, které jsou v cástem kontaktu s vodou, napríklad kadernice, servírky atd. a to pro svou perfektní prilnavost materiálu.

Zpevnené nehty pak mohou byt nalakované bud obycejným lakem podle Vašeho výberu nebo gelem lakem – nová technologie lakování speciálními mekkými gely, které vypadají jako laky, ale chovají se jako gely, tzn. ze se vytvrzují v UV lampe a vydrzí na nehtech kolem 4 týdnu.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Modeláz nehtu pod lak (akryl/gel)

Modeláz nehtu pod lak (akryl/gel)Nehty pod lak se modelují bud akrylem, gelem nebo kaucukovým mekkým BIO gelem. Modeláz nehtu se provádí bud na tipy nebo na šablony, nehty mohou být jakékoliv délky a tvaru, nejcasteji se však modelují nehty krátké nebo stredne dlouhé, hranaté nebo oválné.

BIO gely a akryly se dá odstranit pomocí speciální tekutiny, takze behem odstranení nehtu nedochází k nadbytecnému poškození prírodní nehtové ploténky pilováním.

Vymodelované umelé nehty pak mohou byt nalakované bud obycejným lakem podle Vašeho výberu nebo gelem lakem – nová technologie lakování speciálními mekkými gely, které vypadají jako laky, ale chovají se jako gely, tzn. ze se vytvrzují v UV lampe a vydrzí na nehtech kolem 4 týdnu.

Výhodou modeláze nehtu pod lak je to, ze kdykoliv si muzete zmenit barvu nehtu, totiz prelakovat nehty, a to samostatne doma.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Bílá francie – prodlouzení luzka (akryl/gel)

Bílá francie – prodlouzení luzka (akryl/gel)Klasickou variantou modeláze nehtu je bílá francie. Nehty s bílou špickou jsou vzdy in a vypadají luxusne. Jejich nezný puvab je vhodný do spolecnosti i na denní nošení. Vyzkoušejte a zarucene propadnete jejímu kouzlu.

V našem nehtovém studiu na Vaše prání provádíme modeláz francouzských nehtu bud gelem nebo akrylem. Speciální metodou kterou pouzíváme v našem salonu je prodlouzení nehtového luzka kamuflázním gelem nebo akrylem. Díky této technice lze zakamuflovat prípadné vady prírodní nehtové ploténky a vzhledove prodlouzit nehtová luzka a tím pádem i prsty. Ruce pak vypadají opravdu hezky.

Modeláz nehtu provádíme na tipy nebo na šablony, tvar a délku nehtu upravíme podle Vás. Francouzské nehty pak na Vaše prání muzeme dozdobit jemným vzorkem, kvetinou, lesklými kamínky nebo trpytky. Novým trendem je prodlouzení nehtového luzka perletovým kamuflázním akrylem, který v kombinaci s matnou bílou špickou vypadá opravdu luxusne.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Barevná francie (akryl)

Barevná francie (akryl)Ješte jednou variantou francouzských nehtu je modeláz barevné francie, totiz modeláz nehtu s barevnou špickou. Barvu a zpusob provedení si muzete vybrat sami. Pouzívá se technika prodlouzení nehtového luzka kamuflázním akrylem nebo gelem, pomocí které lze vizuálne prodlouzit nehty a zakamuflovat prípadné vady nebo nerovnosti prírodní nehtové ploténky.

Na modeláz barevné špicky nehtu si muzete vybrat odstín z obrovské škály barevných akrylu, akrylu s glitry a samostatných glitru. Pro zajímavejší efekty muzete zkombinovat nekolik odstínu barevných akrylu. Naše nehtové designérky Vám rádi predvedou nejatraktivnejší kombinace.

Modeláz nehtu se provádí na tipy nebo na šablony. Délku a tvar nehtu upravíme podle Vašeho výberu.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Akvarijní (vnitrní) design, Dekor design

Akvarijní (vnitrní) design, Dekor designTechnika akvarijního designu spocívá v umístení elementu designu dovnitr nehtu. Takze nehlede na vytvorený design povrch nehtu je vzdy hladký a lesklý.

Jako vnitrní zdobení se pouzívají akrylové 3D plastické elementy (kvety, listy, vlnky...), nejruznejší dekoracní elementy (barevné folie, trpytky, kamínky, perlicky, látky, perletové pásky...) v kombinaci s jemným prokreslením, coz dodává celému designu hloubkový 3D efekt.

Pro vizuální zeštíhlení rukou a prstu pouzívá se technika prodlouzení nehtového luzka jedním ze trí odstínu kamuflázního akrylu nebo gelu. Konkrétní odstín se vybírá podle zabarvení pleti klientky. Krome toho daná metoda pomáhá zakamuflovat prípadne poškození a nerovnosti nehtové ploténky.

Nehty s akvarijním designem vzdy vypadají luxusne a originálne!

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Stiletto nehty (kratší, delší)

Stiletto nehty (kratší, delší)Nejpopulárnejším umeleckým tvarem nehtu v poslední dobe jsou nehty ve tvaru Stilet. Stiletto nehty – jsou nehty špicatého tvaru. Existuje nekolik variant daných nehtu:

  • salonní varianta nehtu ve tvaru Stilet: kratší varianta nehtu, modelují se na tipy nebo na šablony, gelem nebo akrylem, špicky nehtu jsou stejne dlouhé jako prodlouzené nehtové luzko nebo jsou o neco delší.
  • klasická varianta nehtu ve tvaru Stilet: delší varianta nehtu, modelují se jedine na šablonky, gelem nebo akrylem, špicky nehtu jsou dvakrát delší nez prodlouzené nehtové luzko.
  • VIP nehty ve tvaru Stilet: ješte delší varianta nehtu, modelují se jedine na šablonky, pritom se pouzívají šablony XXL, gelem nebo akrylem, špicky nehtu jsou trikrát delší, nez prodlouzené nehtové luzko. Další varianty Stiletto nehtu, totiz Gotické Stilety a Dvojhranné Stilety viz v sekci VIP nehty.

Pro design Stiletto nehtu muzete vybrat jakoukoliv techniku zdobení nehtu: akvarijní (vnitrní) design, dekor design, prostorový 3D akrylový design, gelový design, rucní malba, cínská malba, akvarelová malba atd.

Chcete být originální a pritahovat pozornost? Umelecké tvary nehtu jsou pro Vás!

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Pipe nehty

Pipe nehtyPopulárním tvarem nehtu v poslední dobe se stávají nehty ve tvaru Pipe. Seshora vypadají jako oválné nehty, pri pohlednu zboku pripomínají hranaté nehty. Pritom vzhledove pusobí mnohem jemneji nez hranaté nehty a díky zvláštnostem modeláze jsou mnohem pevnejší nez obycejné oválné nehty.

Nehty ve tvaru Pipe se modelují na šablonu, mohou být akrylové nebo gelové.

Pro vizuální zeštíhlení rukou a prstu pouzívá se technika prodlouzení nehtového luzka jedním ze trí odstínu kamuflázního akrylu nebo gelu. Konkrétní odstín se vybírá podle zabarvení pleti klientky. Krome toho daná metoda pomáhá zakamuflovat prípadne poškození a nerovnosti nehtové ploténky.

Pro design Pipe nehtu muzete vybrat jakoukoliv techniku zdobení nehtu: akvarijní (vnitrní) design, dekor design, prostorový 3D akrylový design, gelový design, rucní malba, cínská malba, akvarelová malba atd.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Edge nehty

Edge nehtyK dalším umeleckým tvarum nehtu patrí Edge nehty. Nehty ve tvaru Edge pri celním pohledu pripomínají stríšku, totiz mají presnou hranu díky které jsou tyto nehty nejpevnejší ze všech existujících dnes. Pritom pri pohledu seshora pusobí velice jemne. Prodlouzené nehtové luzko se modeluje ve tvaru V, coz napodobuje tvar špicky nehtu, a vizuálne prodluzuje nehty a prsty. Naše nehtové designérky vyberou odstín kamuflázního akrylu nebo gelu odpovídající odstínu Vaše pleti, aby nehty pusobily maximálne prirozene.

Nehty ve tvaru Edge se modelují na šablonu, mohou být akrylové nebo gelové.

Pro design Edge nehtu muzete vybrat jakoukoliv techniku zdobení nehtu: akvarijní (vnitrní) design, dekor design, prostorový 3D akrylový design, gelový design, rucní malba, cínská malba, akvarelová malba atd.