Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 05/31/2012 Gelové nehty, modeláž nehtů, pedikúra, manikúra, nehty Praha

Nehtové studio Galyna Kostenko - Praha vám nabízí - gelové nehty, nail art, dámská manikúra, dámská pedikúra, modeláž nehtů, zdobení nehtů, francouzská pedikúra, francouzská manikúra, parafínové zábaly, pánská manikúra, pánská pedikúra, P-Shine, gelové nehty na nohou. Podáním ruky navazujeme prvotní  kontakt. Proto jsou ruce náš komunikační a pracovní nástroj. Právem si zaslouží pravidelnou péči nehtů a pokožky. Základem profesionálního ošetření je správná volba nehtového studia. Profesionální ošetření rukou v salonu již dávno nezahrnuje pouze klasickou manikúru. Modelované nehty se dnes staly pro mnoho žen standartem. S upravenými modelovanými nehty mají pocit, že jejich ruce konečně vypadají přesně tak, po jakých vždy toužily. Bez pomoci nehtové designérky a možnosti aplikace umělých nehtů by takového efektu nikdy nedosáhly. Nutno podotknout, že odborně provedená modelace nehtů kvalitními přípravky nepoškodí přírodní nehet.

Služby, které naše nehtové studio v centru Brna poskytuje klientkám a klientům od roku 2000 jsou na vysoké úrovni. Kvalita a design nehtů jsou pro nás  předností a díky dlouholetým zkušenostem patříme v současné době mezi nejkvalitnější  na trhu. Pracujeme s velmi kvalitními tří fázovými UV gelovými materiály, které se vyznačují naprosto dokonalou přilnavostí,tvrdostí a pružností. Svým klientkám nabízíme pestrou paletou barevných UV gelů – cca 60 barev, nepřeberné množství nejrůznějších nehtových ozdůbek, jako jsou různé geometrické tvary, kytičky, kamínky a spousta dalších .. Dále naše nehtové studio Brno nabízí služby: gelové nehty, dámská manikúra, dámská pedikúra, pánská manikúra, pánská pedikúra, nail art, P-Shine, modeláž nehtů, zdobení nehtů, francouzská manikúra, francouzská pedikúra, gelové nethy na nohou, parafínové zábaly, zdobení nehtů.

Tvar a síla přírodního nehtu je velmi individuální, podílí se na nich dědičnost, různá onemocnění, nedostatek minerálů a stopových prvků. Přírodní nehty jsou bezesporu praktické a příjrmné, jenže co když nám svým tvarem a délkou nevyhovují? V takovémto případě si pořídíme nehty umělé. Modelované nehty mají několik výhod oproti nehtům přírodním lze je snadno upravit do požadované délky a tvaru, oblíbená francouzská manikúra, či lak na nich vydží  a ruka vypadá vždy upraveně. Při modelaci nehtů naše studio využívá gelovou UV metodu /existuje také  metody: acrylové nehty, porcelánové a acrygel nehty/. UV gelová metoda modeláže nehtů - gelové nehty je velmi šetrná k přírodním nehtům, lze ji proto použít i k pouhému zpevnění nehtů. Nehty mají přirozený vzhled a zůstávají i nadále pružné. UV gelová metoda modeláže nehtů je vhodná i pro alergiky, materiál nezapáchá a má přirozený vzhled. Gelové nehty se vytvrzují v UV lampě, dají se tudíž precizně zpracovat. Doba modeláže nehtů je přibližně 1hodinu, doplnění UV gelových nehtů doporučujeme za 3-4 týdny.

Mimo modelace nehtů, nabízíme  - dámská manikúra, pánská manikúra, dámská pedikúra, pánská pedikúra, nail art, frnancouzská manikúra, francouzská pedikúra, parafínové zábaly, P-Shine.

Klasickou manikúru provádíme většinou společně s parafínovým zábalem, který je příjemnou formou péče o naše ruce. Toto ošetření je vhodné v každé roční době. Základem správné aplikace parafínového zábalu je peeling rukou a speciální vyživující a regenerující maska, která pokožku rukou připraví na samotný zábal. Při aplikaci parafínového zábalu se ruce několikrát opakovaně ponoří do speciální parafínové vaničky, poté se na ruce navléknou speciální návleky , které ruce udržují ve stálé teplotě. Zábal působí obvykle 20minut, poté se návleky sejmou. Výsledkem jsou krásně vyhlazené a hydratované ruce.