Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 08/22/2012 Doplnění nehtů

Doplnení nehtuAby umelé nehty vzdy hezky vypadaly a dobre se drzely je velice dulezité si vcas udelat doplnení nehtu. Jde o to, ze správne vymodelované nehty mají urcitou architekturu: stresová zóna a tak zvaný obloucek nehtu zarucují jeho pevnost a stabilitu. Postupne prírodní nehty odrustají a spolu s nimi se posouvají dulezité body nehtu. Jako následek nehty jsou krehcí a náchylnejší a pri nárazu mohou jednoduše prasknout a zlomit se. Krome toho odrusty nevypadají hezky. Tomu všemu se dá zabránit vcasnou korekcí nehtu.

Cas mezi doplneními je u kazdé klientky individuální, kazdému nehty rostou s jinou rychlostí. Nekdo potrebuje si nechat udelat korekci za 2 týdny, nekdo vydrzí az 5 týdnu. Obycejne se doplnení doporucuje delat kazdé 3-4 týdny, pritom jednou za cas se doporucuje sundat nehty a nechat si vymodelovat nové.

Jedním z dalších problému zmeškání vcasného doplnení nehtu je vznik tak zvaných odchlípu a vzduchových kapsicek v oblasti kutikuly a bocních valu z duvodu oslabené stability nehtu. Do takových kapsicek se dostává vlhkost: vlhkost a teplo jsou ideální podmínky pro vývoj nejruznejších plísní a dalších druhu mykózních onemocnení. Jako následek nehty postupne dostávají nazelenalé zabarvení, pak hnedé. V tomto prípade uz nelze provádet modeláz nehtu a doporucuje se co nejrychleji obrátit k lékari.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

3-4 týdny

Doplnení nehtu: 3-4 týdnyObycejne se doplnení nehtu doporucuje delat kazdé 3-4 týdny. Je to optimální cas pro korekci: sice stresové body nehtu se uz o neco posunuly spolecne s odrustajícím nehtem, ale dá se konstrukci nehtu napravit.

Doplnení nehtu se provádí nekolika zpusoby. Predevším je velice dulezité se zbavit prípadných odchlípu a vzduchových kapsicek v oblasti kutikuly. Potom se provádí suchá manikúra: posouvá se odrostlá kutikula, odstranují se prípadné záderky a jemným pilníckem se zmatnuje nehtová ploténka. Je velice dulezité neprepilovat prírodní nehet! V lepším prípade vznikne cervené zabarvené nehtu v prepilované oblasti, v horším prípade se muze poškodit koren nehtu a nehet se odvrství od nehtového luzka nebo prestane rust. Proto je moc dulezité navštevovat profesionální nehtová studia.

Behem samotné korekce se doplnuje bud jenom odrostlá cást nehtu u kuzicky a zkracuje se délka nehtu nebo v prípade francouzských nehtu se posouvá nahoru také linka úsmevu. V našem nehtovém studiu preferujeme druhou variantu doplnení nehtu. Hlavním cílem je, aby po korekci Vaše nehty vypadaly jako nové!

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

5 a více týdnu

Po peti týdnech se konstrukce nehtu narušuje natolik, ze je pracnejší provést doplnení takových nehtu nez je celé sundat a udelat úplne nové nehty. Práve proto vetšina profesionálních nehtových studií úctují za doplnení nehtu po 5 týdnech stejne jako za modeláz nových nehtu.

Nevcasné doplnení nehtu hrozí vznikem tak zvaných odchlípu a vzduchových kapsicek v oblasti kutikuly a bocních valu z duvodu oslabené stability nehtu. Do takových kapsicek se dostává vlhkost: vlhkost a teplo jsou ideální podmínky pro vývoj nejruznejších plísní a dalších druhu mykózních onemocnení. Jako následek nehty postupne dostávají nazelenalé zabarvení, pak hnedé. V tomto prípade uz nelze provádet modeláz nehtu a doporucuje se co nejrychleji obrátit k lékari.

Unie kosmeticek CR proto vrelé doporucuje chodit vcas na korekci, címz si zachráníte pred zbytecnými problémy.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Zmena designu

Zmena designuDoplnení nehtu se provádí bud jako korekce stávajícího designu nebo jako modeláz nového designu. Pri doplnení stávajícího designu se doplnuje viditelný odrust v oblasti kutikuly (nehtové kuzicky) a na prání klientky se nehty celkove zkracují. Pritom v oblast kutikuly se muze dodávat podobný design ale v jiných barvách: barvy v tomto prípade mají být blízké. Jako následek se Vám postupne zmení design aniz byste nechaly udelat nové nehty.

Druhou variantou doplnení nehtu je zmena designu, totiz se opiluje podstatná cást stávajícího nehtu a vytvárí se úplne nový design podle Vašeho prání. Je to nárocnejší procedura nez modeláz nových nehtu ale casove je kratší a nedochází k úplnému odstranení nehtu, coz je šetrnejší pro Vaše prírodní nehtové ploténky. Díky dané technice si muzete nechávat casteji menit design nehtu aniz byste svým nehtum škodily.

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Odstranení nehtu

Odstranení umelých nehtu je velice dulezitá sluzba v kazdém salone. Profesionální nehtové designérky odstraní umelé nehty nejšetrnejším zpusobem. Nekteré nehty se musí zbrousit, pritom se pouzívají speciální nástavce nebo pilnícky urcité hrubosti. Jiné nehty, napríklad akrylové nebo nehty potazené mekkým BIO gelem se dá roztavit v speciální tekutine a jemne odstranit pomerancovým drívkem. V zádném prípade si neodstranujte nehty doma samy: profesionální materiály velice dobre prilnou k prírodnímu nehtu a jejích násilným odstranením znacne škodíte prírodnímu nehtu.

Po odstranení umelých nehtu je potreba prírodní nehty „ozivit", k cemuz se pouzívají nejruznejší olejícky a speciální prípravky, které Vám rády nabídnou nehtové designérky v našem studiu. Dané prípravky pomáhají regenerovat nehty a zpusobují jejich lepší a rychlejší rust. Velice prínosné jsou také výzivné laky.

Našim cílem je zachovat Vaše nehty zdravé a krásné!

Práce našich nehtových designéru...

Cena dané sluzby v našem studiu...

Odstranení nehtu pred modelází

Odstranení umelých nehtu se musí provádet v nehtovém studiu pomocí speciálních nástroju a prípravku. Nekteré nehty (gely) se musí zbrousit, pritom se pouzívají urcité nástavce nebo pilnícky urcité hrubosti. Jiné nehty, napríklad akrylové nebo nehty potazené mekkým BIO gelem se dá roztavit v speciální tekutine a jemne odstranit pomerancovým drívkem. V zádném prípade si neodstranujte nehty doma samy: materiály na modeláz nehtu velice dobre prilnou k prírodnímu nehtu a jejích násilným odstranením znacne škodíte prírodnímu nehtu.

Po odstranení umelých nehtu profesionálním zpusobem muzete si rovnou nechat udelat nové nehty, prírodním nehtum to neuškodí. Po modelázi nehtu Vám naše nehtové designérky rády aplikují speciální výzivný olejícek na nehty a na oblast kutikuly, coz znacne zjemní kuzicku kolem nehtu a ruce budou vypadat hezké a zdravé!