Prosím, vyčkejte. . .
Date added: 08/22/2012 Anime Nails
Anime Nails
Druh školení: Nail Art, zdobení nehtů, design nehtů
Druh materiálů: akryl, akrylové barvy, barevné akryly
Značka materiálů: KODI professional nebo Hand & Nail Hormony, Polycolor
Stupeň obtížnosti: pokročilí
Praxe: na tipech
Vezměte s sebou: štětec na modeláž, štětec na akrylové zdobení č. 4, štětec na ruční malbu (prokreslení elementů), tečkovač.

Anime Nails

Kreslené animované filmy Vás mohou okouzlit, mohou rozesmát, mohou povědět děsivý příběh. Co Vás napadá, když myslete na dětské pohádky? Hrdinové z animovaných filmů se objevují na pohledech, přáníčkách a v reklamách. Když se chcete naučit kreslit filmy budete potřebovat prostoduché pomůcky a trochu představivosti, kromě toho si budete muset osvojit několik technik kreslení.

Nikdy kreslené animované filmy nebyly tak populární jako dnes, proto je teď správný okamžik pro vstup do jejich kresleného světa. V našem školícím centru se naučíte tvořit svůj vlastní svět a přivádět k životu jakoukoliv pohádkovou postavu – mluvící Myšák Mickey a usmívající se bonbonky. Když začněte kreslit, budete se divit, jak je to jednoduché a zajímavé vymýšlet si svoje animované postavy. Ukážeme Vám několik principů, které budete moci použít během práce nad svým stylem tvoření veselých obrázků.